Jak wyglądać dobrze…

… i czuć się dobrze?

Oczywiście jedna prawidłowa odpowiedź na to pytanie nie istnieje, ale czytając ten tekst dowiesz się co możesz zrobić, abyś spoglądając w lustro pomyślała: podobam się sobie!

Moda a uroda

To co modne, nie zawsze dobrze wygląda na nas, dlatego zazwyczaj musimy się pilnować i nie ulegać pokusom kupowania ubrań, które akurat są na topie.

Wyjątkiem od tej reguły mogą być szerokie spodnie popularnie nazywane dzwonami, które swój debiut miały w latach 70 XX wieku, a swój wielki powrót zaliczyły w 2023 roku, kiedy to wypełniły się nimi wszystkie sklepy odzieżowe oferujące modę damską.

Szerokie spodnie są modne nie tylko wśród nastolatek i szczupłych pań, ale także w gronie starszych i okrąglejszych kobiet, które nieco ostrożniej dobierają swoje stroje.

Outfit na który składają się eleganckie szerokie spodnie, koronkowa bluzka i dobrze skrojona marynarka, to idealny zestaw na biznesowe wyjście, imprezę czy spotkanie z przyjaciółką.

Oprócz dbania o swój wygląd, należy przede wszystkim zatroszczyć się o swoje samopoczucie i zdrowie.

Odżywiając się dobrze, śpiąc odpowiednią ilość godzin i uprawiając ulubioną aktywność fizyczną, jesteśmy piękne bez względu na to, czy mamy na sobie makijaż i markowe, dopasowane ubrania, czy też dresy i i włosy związane w kucyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *